Меблі, які рекламують самі себе

Запорука успіху будь-якого стартапу – оригінальна ідея. А якщо товар або послуга оригінальні самі по собі – вважай, половина справи зроблена. Залишилося тільки втриматися на хвилі.

Оригінальність – це не обов’язково щось інноваційне, що ламає шаблони або робить «прорив у технологіях». Іноді навпаки – щось просте і звичне, але побачене в новому форматі. Вищий пілотаж оригінальності – зробити те, що потрібно кожному, з того, що завжди під рукою.

Доброчинний грунт для експериментів – інтер’єрний дизайн. Стиль лофт, який зараз популярний, надає дизайнерам велику свободу дій. І як гриби після дощу з’являються виробники меблів з нестандартних матеріалів.

Меблі з піддонів

Після капітального ремонту багато хто не поспішає викидати будівельні піддони. До завезення меблів вони можуть послужити і столами, і сидіннями, і ліжками. Компанія «А8 MEBEL» вдало розвинула ідею, і пропонує креативні меблі з піддонів. Перш ніж стати меблями, піддони проходять комплексну обробку, в процесі якої набувають довговічність і гладку поверхню. А після цього стають диванами, ліжками, столами, лавками, парканами, барними стійками, стільцями, а також індивідуальними конструкціями під замовлення.

Компанія меблює кав’ярні та ресторани, офіси і магазини, салони і прийомні. Органічно вписалися піддони в інтер’єр артзаводу «Платформа». А звідти дизайнерські ідеї природним шляхом переносяться в житлові квартири. Інші дизайнери інтер’єрів поступово теж починають використовувати піддони в якості матеріалу меблів, але перевага маркетингу «А8 MEBEL» в тому, що поки тільки вони зробили меблі з піддонів своїм основним продуктом.

Меблі з труб і дерева

Ще один прояв оригінальності в лофтформаті меблі з профільних труб і дерева, яку пропонує компаніяTimirsun. Такі меблі не тільки міцні та екологічні, вони привертають мінімалізмом і брутальним шармом. Компанії не довелося придумувати довгу історію свого бренду, витрачатися на рекламу в метро і наповнювати пошуковики контекстом. Кращим рекламним носієм стали її клієнти, яким, як і всім власникам чогось оригінального, хотілося їм поділитися.

Надувний гамак

Інший варіант залучення уваги аудиторії – зробити своєю “фішкою” практичність і універсальність. Наприклад, винайти надувний гамак, який запросто поміщається в сумку і в лічені хвилини розкладається в зручний лежак. Ну гаразд, не винайти, але вчасно підглянути у італійців, як це зробили “Намак” і “Lezhok”, Розкладати і збирати такий гамак саме по собі виявилося захоплюючим заняттям. Воно викликало хвилю призначених для користувача ютуб-оглядів, що послужило хорошою рекламою для стартапу. А ще цей гамак яскравий і відмінно виглядає на фотографіях з курортів і подорожей. А ще у нього оригінальна конструкція, яку ні з чим іншим не сплутаєш. Ось і безкоштовний SMM для бренду.

Користувацький огляд
Автор: Олег Беліков
По матеріалам: Marketing challenge

Задайте питання. Ми - на зв'язку!
Написати в Viber
Замовити зворотній дзвінок